Ana Sayfa

Müşterilerine daha çabuk hizmet verebilmek amacıyla lokal birimlere önem veren Hidromek, yurt geneline yayılmış 57 yetkili servislerinin gezici servis araçlarıyla müşterilere anında satış sonrası hizmet sunmaktadır. MUTSAN OTOMOTİV olarak 58 yıllık satış ve satış sonrası destek tecrübelerimizi, sektöründe Türkiye’nin önde gelen üretici ve ihracatçı firması olan HİDROMEK ile birleştirdik.

Kuruluşundan bu yana ürünlerinin gelişimine, ürün ve hizmet kalitesinin artırılmasına ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik önemli yatırımlar yapan HİDROMEK; kullanıcıya yüksek performanslı, konforlu, sağlam ve düşük bakım maliyetli ürünler sunmak prensibi ile hareket etmektedir. Tüm tasarımı ve mühendisliği kendisine ait olan iş makinaları üretip bunları dünyanın dört bir yanına ihraç ederek bu anlamda da Türkiye’de bir ilk olmuştur.

Turquality marka destek sistemi tarafından akredite edilmiş olan HİDROMEK, Türkiye başta olmak üzere 5 kıta 50 ülkedeki çalışmalarıyla her geçen gün büyümeye devam etmekte ve geliştirilen tasarımlarıyla bir “Dünya Markası Olma” vizyonunu gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

sag menu